h U G

            Agriculture and BioEnergy

hug

 

Mineral, Katkı, Gübre ve Makine

 

   Dış ticaret ve imalat sektöründe edindiğimiz 15 yıllık tecrübeyi müşterilerimiz ve dostlarımızla paylaşmak, Dünya ekolojisine ve doğaya fayda sağlamak amacıyla buradayız.

   Sunduğumuz hizmetlerin başında tarım ürünleri gelmekte, bunun yanı sıra yenilenebilir Bio-Enerji katkı maddeleri, çeşitli sektörlerde kullanılmak üzere mineraller ve çeşitli tarım makinelerini hizmetinize sunuyoruz.

GÜBRELERİMİZ

 

   Bitkilerinizin gerekli besinleri alarak sağlıkla büyümesi, mahsul veriminizin artması ve hasat zamanı yüzünüzün gülmesi için özenle tasarlanarak üretilmiş gübrelerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

BİO-ENERJİ KATKILARI

 

   Dünyamıza ve doğamıza verdiğimiz değer paha biçilemez.

   HUG olarak yenilenebilir enerji kaynaklarından Bio-Enerji tesislerine özel verim ve performans arttırıcı ürünlerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

MİNERAL VE MAKİNELERİMİZ

 

   Çeşitli endüstri dallarında ve tarımda kullanılmak üzere hizmetinize sunduğumuz mineral ve makinelerimizi bu sayfada inceleyebilirsiniz.

 

hug

 

sürdürülebilir ve doğa dostu tarım & yenilenebilir enerji

 

HUG olarak, doğayı, Dünyamızı ve geleceğimizi her zaman ilk sırada tutacağımızı; dürüst, ahlaklı ve açık ticaret yapacağımızı; her zaman iyileştirme & geliştirme faaliyetlerinde bulunacağımızı gururla bilgilerinize sunarız.

 

Ülkemizin önde gelen üniversiteleri, bilim kuruluşları ve laboratuvarlarıyla takip edilebilir, güvenilir, kanıtlanabilir ve son teknolojiyle üretilmiş ürünlerimizle hizmetinizdeyiz.