h U G

            Tarım ve BioEnerji

hakkımızda

 

   HUG olarak, son 15 yılımızı tarım, enerji ve doğal mineral sektörlerinde geçirdik, gördük ki sürdürülebilir bir yaşam ve iyi bir gelecek için toprağımızın, doğamızın ve enerjimizin korunması, gelecek nesillere aktarılması gerekmekte.

Bu nedenle biriktirdiğimiz tüm bu bilgi ve tecrübeyi üniversiteler ve araştırma kuruluşlarının desteği ile; çiftçimiz, üreticimiz ve Dünyamızla paylaşmak, katkı sağlamak istedik.

 

   Belgeli, takip edilebilir, kanıtlanabilir ürünlerimiz ve şeffaf işletme yapımızla HUG'a güvenebilirsiniz.

Mutlu bitki, Mutlu çiftçi demektir


   Biliyoruz ki; bir çiftçiyi mahsüllerini sağlıklı görmek, emeğinin karşılığını alabildiğini görmek kadar mutlu eden başka birşey yoktur.

Bu nedenle ürettiğimiz gübrelerin tamamını bitki sağlığını ve gelişimini destekler element ve besinlerle donatmaya özen gösterdik. 


Unutmayın ki, mutlu bitki, mutlu çiftçi demektir.

Sağlıklı mahsül hasatta gülümseyen yüzler demektir.

Sürdürülebilir bir gelecek İçin yenilenebilir enerji

 

   Yeni nesillerimize daha iyi bir gelecek bırakabilmek için sürdürülebilir ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmemiz, tükenmekte olan fosil yakıtlarla doğaya verdiğimiz zararı telafi etmek için hayati bir önem taşımaktadır.

   Sürdürülebilirliği desteklemek ve BioEnerji üretimi yapan tesislerde kullanılmak üzere verim arttırıcı ürünlerimizi; bizler gibi geleceği düşünen üreticilerin hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

yalnızca Bir dünyamız var


   Hug, bir çok bağıntılı sektör için özenle üretilen ürünleri bir arada bulabileceğiniz, hizmet ve ürün kalitesinden emin olabileceğiniz, 15 yıllık tecrübe ve bilgi birikimiyle sizlere hizmet veren resmi bir kuruluştur.


   Hug olarak vahşi sulamaya, aşırı gübrelemeye ve anız yakmaya karşı olduğumuzu ve yalnızca bir Dünyamız olduğunu, bu cümleler aracılığıyla tekrarlamak isteriz.